Ja bym wsadził takie radyjko: http://allegro.pl/radio-bmw-bavaria-e12-e21-e23-e24-e28-e30-e32-3-5-i5547861654.html
Było (styl star wars mnie nie przekonuje:) :
DSC_0205 by Qba840, on Flickr
Fajne, tylko ze funkcja usb i/lub sd byla konieczna dla mnie. Akcje z kasetą i kabelkiem przerabiam w e34 i mam dosc…
A co to masz za takie fajne radyjko?
To jest chinszczyzna z oszoloma vel auchan. Kosztowalo cale 59 zlociszy. Dla mnie kryteria byly takie:
- musi miec mp3 (bluetooth lub sd lub usb)
-musi wyglądać super dobrze w e24
-grac moze srednio ze wzgledu na niska jakosc oryginalnej instalacji
po instalacji okazalo sie ze podswietlenie jest czerwone - gra idealnie z zepsutym zegarkiem ![]()
generalnie odpalilem je po instalacji i jestem zadowolony bo wreszcie nie jestem skazany w e24 na rmf i wizualnie wreszcie deska wyglada spojnie. ( wczesniej uszkodzona skora kierownicy i radio jvc w stylu roku 2133 doprowadzly mnie do szalu, bo nigdy nie bylem fanem ani fantasy ani rat-stylu)
Jesli chcialbys zakupic to podpowiem ze ten sam produkt wystepuje pod roznymi markami, jednak na pewno widzialem go na portalach typu alle…pl i ol…pl
a wyregulowałeś łożysko. które masz w aucie?
No i troche nad fura popracowalem w pierwszej polowie 2016 a widze ze zapomnialem opisac..
Progi kompletne nowe wspawane i zabezpieczone- 2000 zl
Serwis mechaniczy u Maciasa- jak znajde liste rzeczy zrobionych to wrzuce..
Z tego co pamietam-
- nowa klamka kierowcy
-uruchomienie wskaznika pb
-uruchomienie wszystkich szyb
-doprowadzenie do dzialania wisko
