628CSi Santiago 1980r.

Ja bym wsadził takie radyjko: http://allegro.pl/radio-bmw-bavaria-e12-e21-e23-e24-e28-e30-e32-3-5-i5547861654.html

Było (i dalej jest, ale w bagazniu):
DSC_0622 by Qba840, on Flickr

obecnie:
DSC_0223 by Qba840, on Flickr

Było (styl star wars mnie nie przekonuje:) :
DSC_0205 by Qba840, on Flickr

Jest:
DSC_0219 by Qba840, on Flickr

DSC_0222 by Qba840, on Flickr

DSC_0216 by Qba840, on Flickr

Fajne, tylko ze funkcja usb i/lub sd byla konieczna dla mnie. Akcje z kasetą i kabelkiem przerabiam w e34 i mam dosc…

DSC_0220 by Qba840, on Flickr

A co to masz za takie fajne radyjko?

To jest chinszczyzna z oszoloma vel auchan. Kosztowalo cale 59 zlociszy. Dla mnie kryteria byly takie:

  • musi miec mp3 (bluetooth lub sd lub usb)
    -musi wyglądać super dobrze w e24
    -grac moze srednio ze wzgledu na niska jakosc oryginalnej instalacji

po instalacji okazalo sie ze podswietlenie jest czerwone - gra idealnie z zepsutym zegarkiem :wink:

generalnie odpalilem je po instalacji i jestem zadowolony bo wreszcie nie jestem skazany w e24 na rmf i wizualnie wreszcie deska wyglada spojnie. ( wczesniej uszkodzona skora kierownicy i radio jvc w stylu roku 2133 doprowadzly mnie do szalu, bo nigdy nie bylem fanem ani fantasy ani rat-stylu)

Jesli chcialbys zakupic to podpowiem ze ten sam produkt wystepuje pod roznymi markami, jednak na pewno widzialem go na portalach typu alle…pl i ol…pl

łozysko prawy przod czeka…
DSC_0566 by Qba840, on Flickr

a wyregulowałeś łożysko. które masz w aucie?

No i troche nad fura popracowalem w pierwszej polowie 2016 a widze ze zapomnialem opisac..
Progi kompletne nowe wspawane i zabezpieczone- 2000 zl
Serwis mechaniczy u Maciasa- jak znajde liste rzeczy zrobionych to wrzuce..
Z tego co pamietam-

  • nowa klamka kierowcy
    -uruchomienie wskaznika pb
    -uruchomienie wszystkich szyb
    -doprowadzenie do dzialania wisko