635 CSi <=> M6

więcej gazu :bulb: :laughing:

ale Adas nie ma juz gazu :smiling_imp:

Ha,ha,ha :smiling_imp:

oj tam, nei można mieć wszystkiego - w ostatnim takim duuużym wydaniu GT jest opis Poldka V6 biturbo z gazem… nie wiem co więcej powiedzić :sunglasses:

Znam gościa który ambitnie brał udział w modlinie na 1/4 mili sabem, ma kreconą turbine, nawetnieźle mu szło. Ale koniunktura umarła i saab teraz też gaz wdycha :cry: