więcej gazu
![]()
ale Adas nie ma juz gazu ![]()
Ha,ha,ha ![]()
oj tam, nei można mieć wszystkiego - w ostatnim takim duuużym wydaniu GT jest opis Poldka V6 biturbo z gazem… nie wiem co więcej powiedzić ![]()
Znam gościa który ambitnie brał udział w modlinie na 1/4 mili sabem, ma kreconą turbine, nawetnieźle mu szło. Ale koniunktura umarła i saab teraz też gaz wdycha ![]()