635 na torze

co tak tam mu hałasuje :question: podobnie jak w Twojej Helmut dyferek…

to raczej skrzynia takie dźwięki daje, widac ze wcale nie jest łatwo taka duzo fura na torze

tez mi sie wydaje ze to skrzynia , ale to chyba dlatego ze to taka torowa wersja :wink: zreszta w rajdowkach skrzynie slychac miedzy innymi za sa odchudzone i nie ma wyciszen :wink: w srodku , a nasze 6 nie ma nawet kratek nawiewow :wink:

ale skad tam sie wziol golf MKII i clio :grinning: e30 Ok polecialy do przodu ale golfy, clio ?

co tam jedzie to kwestia pojemności - dopiero wtedy szykuje się klasy :sunglasses: