co tak tam mu hałasuje
podobnie jak w Twojej Helmut dyferek…
to raczej skrzynia takie dźwięki daje, widac ze wcale nie jest łatwo taka duzo fura na torze
tez mi sie wydaje ze to skrzynia , ale to chyba dlatego ze to taka torowa wersja
zreszta w rajdowkach skrzynie slychac miedzy innymi za sa odchudzone i nie ma wyciszen
w srodku , a nasze 6 nie ma nawet kratek nawiewow ![]()
ale skad tam sie wziol golf MKII i clio
e30 Ok polecialy do przodu ale golfy, clio ?
co tam jedzie to kwestia pojemności - dopiero wtedy szykuje się klasy ![]()