Witajcie,
sam mam rekina (E28) i właśnie na niedalekim złomie natknałem się na
E23 ze Szwecji w stanie 4+, może ktoś z Was szuka czegoś ? Sprawdzę ceny zrobię ewentualnie fotki i pomogę, ot sam wiem jak ciężko dostać coś do naszych klasyków
Witajcie,
sam mam rekina (E28) i właśnie na niedalekim złomie natknałem się na
E23 ze Szwecji w stanie 4+, może ktoś z Was szuka czegoś ? Sprawdzę ceny zrobię ewentualnie fotki i pomogę, ot sam wiem jak ciężko dostać coś do naszych klasyków
Automat
W ogóle dowiedz się… a może cała do sprzedania ![]()
witaj
już zaczęli ją rozbierać, napisz co Cię interesuje
MA MOŻE SKÓRĘ I DZIAŁAJACĄ ANTENĘ ELEKTRYCZNĄ ?
Halogeny i zegary
i cena ![]()