732i stan 4+

Witajcie,

sam mam rekina (E28) i właśnie na niedalekim złomie natknałem się na
E23 ze Szwecji w stanie 4+, może ktoś z Was szuka czegoś ? Sprawdzę ceny zrobię ewentualnie fotki i pomogę, ot sam wiem jak ciężko dostać coś do naszych klasyków

Automat :question: W ogóle dowiedz się… a może cała do sprzedania :question:

witaj

już zaczęli ją rozbierać, napisz co Cię interesuje

MA MOŻE SKÓRĘ I DZIAŁAJACĄ ANTENĘ ELEKTRYCZNĄ ?

Halogeny i zegary :question: i cena :face_with_rolling_eyes: