były takie ??
w sumie napisane jest że allrad - może coś niemiec pomylił - nie słyszałem żeby były e23 z 4x4 ![]()
A może wiecie ile zabiegów byłoby ze zrobieniem w e-24 zawieszenia 4x4:)?
chyba naped z 525ix e34 by poszedl, nie?
i pewnie musiałaby tak wtedy wyglądać
http://www.m635.de/de/ami.html
ta
Gosc pisze drugi raz w tekscie, ze to bardzo zadka wersja z napedem na 4 kola, wiec pewnie byly, ciekawe jak z dostepnoscia przedniego dyfra ze szpera ?? ![]()
ta biala 6 na terenowych laczkach mi sie podoba nawet
a z ta 7 to ciekawa sprawa nikt by z Nas nigdy nie slyszal o takiej wersji
![]()
A słyszeliście o takiej 7 ![]()
a cioto
… to ma być pikuś, czy miejsce na jakuzzi ![]()
Niezłe
Po pierwszym zdjęciu myślałem że koleś very good zna Photoshopa - ale te 2 następne to jestem w szoku - nasz full wiejski tuning to by się mógł dużo uczyć ![]()
ciekawe jak sie czyms takim w zakrecie bokiem jedzie
![]()
p.s. ochydstwo ![]()