745i z napedem na 4 kola ??

:astonished: były takie ??

w sumie napisane jest że allrad - może coś niemiec pomylił - nie słyszałem żeby były e23 z 4x4 :face_with_rolling_eyes:

A może wiecie ile zabiegów byłoby ze zrobieniem w e-24 zawieszenia 4x4:)?

chyba naped z 525ix e34 by poszedl, nie?

i pewnie musiałaby tak wtedy wyglądać :grinning: http://www.m635.de/de/ami.html

ta

Gosc pisze drugi raz w tekscie, ze to bardzo zadka wersja z napedem na 4 kola, wiec pewnie byly, ciekawe jak z dostepnoscia przedniego dyfra ze szpera ?? :grinning:

ta biala 6 na terenowych laczkach mi sie podoba nawet :sunglasses: a z ta 7 to ciekawa sprawa nikt by z Nas nigdy nie slyszal o takiej wersji :question: :face_with_rolling_eyes:

A słyszeliście o takiej 7 :confused:

http://www.bmw-e23-club.de/fo_e23_pic_02_00.php

a cioto :astonished: :astonished: … to ma być pikuś, czy miejsce na jakuzzi :grinning:

Niezłe :astonished: Po pierwszym zdjęciu myślałem że koleś very good zna Photoshopa - ale te 2 następne to jestem w szoku - nasz full wiejski tuning to by się mógł dużo uczyć :grinning:

ciekawe jak sie czyms takim w zakrecie bokiem jedzie :question: :sunglasses:
p.s. ochydstwo :confused: