Sciagam A racing car is reborn, program z discovery, o odnawianiu 6
zastanawiam sie gdzie mozna go wrzucic (2,5GB), zeby cale forum skorzystalo jesli chce. A tak a propo, moze utworzyć nowy dział, Zdjecia i filmy?? bedzie wiekszy porzadek..
ooo to napewno będzie ciekawe - tylko gdzie to upakować
![]()
A to nie odnawiali przypadkiem Jaguara E-Type? Szukam i szukam i nic o o odnawianiu 6 nie znajduję. Tak czy owak warto gdzieś ten filmik podrzucić.
Pozdrawiam
radosc
No zgadzam sie było coś o odnawianiu E-type ale niestety o 6 nic sobie nie przypominam ale człowiek jest omylny:D. Ten program to był z tej serii co budowali kopie kobry, samolot itp.
No dobra, a na czyim serwerze stoi forum? mozna zrobic zrzutke na dysk i bedzie.
Major roześlij płytki za pobraniem.
dysk mi padł perfidnie, wszystko poszło w gwizdu, nawet nie zdarzylem obejrzec zadnego odcinka
co za niefart
uuuu… ale jak już ściągniesz ponownie to proponuje wysłać do Maciasa a on wstawi na serwer ![]()
Mysle ze to nie bylo o odnawianiu ale “A car is born” o powstawaniu nowej szóstki z discovery. Np tutaj info o tym:
http://www.dvdes.ch/product_info.php/manufacturers_id/100132/products_id/1000039568
Pozdrawiam
radosc
cholera, cos wlasnie tez mnie zastanawiało ze nie widziałem na Discovery nic o E24, linka dostałem od znajomego, mowil ze jest o odnawianiu 6, sciagne jescze raz, jak beda jakies urywki o E24 to chociaz to postaram sie wrzucic,
myslalem ze cała seria jest o E24, wprowadził mnie kurde siurek w bład
jeszcze raz sorry, Radosc powinien dostac jakas pochwałe ![]()
to o powstawaniu newej 6 to mam nagrane, ale być może mogło też chodzić o odnowę starej 6. na discovery jest taka nowa seria o odbudowie youngtimerów “fani czterech kółek” ![]()
ta nowa seria to chyba coś pojazdy marzeń czy coś w tym stylu po ichniemy to chyba Dream Machin.W każdym programie reontują jakąś bryke widziałem jak robili jakieś ferrari, 3X Mini cuper, i replike cobry
też jest taki program :twisted:, ale tam remontują auta, nie licząc się z kosztami, a w tym o którym ja mówię, gościu ma 1000 funtów, kupuje stare, auto i z tego co mu zostanie musi zrobić remont. odnawiano tam min. golfa mk1, mini, porsche 924, forda capri, a ostatnio mercedesa beczkę… ![]()
Ooo niezłe:) Coś dla nas.
Z tego co wyczytałem to robili:
Forda Capri 1.6
Peugeota 205GT
Austina MINI
BMW e30 325i touring
MGB GT
Porsche 924
Saaba 900T
Suzuki SJ410
Toyote MR2
VW Golf GTI
Garbiego
Sciagne najpierw BMW:)
Na discovery najblizszy odcinek:
"FANI CZTERECH KÓŁEK
(Wheeler Dealers)
serial dokumentalny
Emisja: 2005.10.21 21.00 DISCOVERY CHANNEL
Mike Brewer kupił Toyotę MRII, która wymaga interwencji mechanika Edda China. Ekspert zaczyna od remontu nadwozia i karoserii. "
Pozdrawiam
radosc
no ten facet to chyba mieszka w necie ![]()
a tak a propos, moze nowy dział nie bedzie zlym pomyslem?? ja moge powrzucac troche filmikow ![]()
ja jestem bardzo za!!!bo jak mam coś szukać i ściągać to po pięciu minutach mi się już nie chce.Głupiego prospektu z alpiną szukałem na necie godzinę i nie znalazłem
a było na forum heheheh
trzeba jeszcze bład na stronce naprawić, a mianowicie kolory nadwozia nie chcą wejść i wychodzi bład 404.Kategoria DOWNLOAD mile widziana-full respect ![]()
Łeee nowa…
…dyskryminacja ![]()