A oprócz 6-ki w garażu...

Mam nadzieję że moderator nie będziecie mieć mi za złe iż wrzucam tutaj coś takiego.
Od jakiegoś czasu mam koło bejcy zaparkowanego williska.W sumie to nawet dwa.Jednego kupiłem z myślą o sprzedaży a drugi dla dziecka.Azaka i motorek też już ma ale willisek z całego zestawu dla małego kierowcy jest najlepszy.Bardzo możliwe że ten mój zachwyt wynika z tego że tata też się do niego mieści…
Gdyby ktoś z was miał ochotę poczuć zachwyt posiadania takiego pojazdu to na razie zapraszam na fejsa:
littlejeepwilly

Bardzo byłbym wdzięczny za lajka - chciałbym zobaczyć jakie będzie zainteresowanie tym tematem i czy sprowadzanie takiego sprzętu do kraju będzie miało jakiś większy sens.
Pozdrawiam

DSC_0531.JPG

DSC_0531.JPG