alarm, bateryjki do lampki w schowku i sruby do kol... e24

:cry: wiedziałem :cry:

Ja mam fi46 mm i tez mi się zamarzyły chromowane końcówki minionego lata. Nabyłem na allegro jakąś taniochę bodaj, że o średnicy wewnętrznej 48mm. Wchodzi idelanie na wcisk. Kształ mają maksymalnie uproszczony, więc jak dla mnie bomba. Nie trzeba było ani spawać ani skręcać. Tylko nie pamiętam już gdzie to kupiłem dokładnie :flushed: jak sobie przypomnę to napiszę. O ile taka chińszczyzna bez logo BMW Cię interesuje :slightly_smiling_face:

oryginalne też nie mają logo :slightly_smiling_face:

ja tam nie wiem-ja jestem prosty chłopak z Warszawy i nigdy nie widziałem oryginalnej chromowanej końcówki wydechu BMW :stuck_out_tongue:

końcówki no name

Prawie ori :laughing:

Stoker, trzymam takie oryginalne zabezpieczenia wraz z dwoma kluczykami ale jeżeli mam być szczery to żadna to wygoda - ciężko się wkłada, trudno zamyka a na dodatek jest problem z otworzeniem i zdjęciem więc po chwili to zdjąłem bo nie mam do tego nerwów :stuck_out_tongue:

Ja tam lubię takie pierdoły to sa same smaczki :stuck_out_tongue:

A ja tam problemów nie mam żadnych :laughing: - ale może dlatego że są nówki i chodzą idealnie :wink: