Alkohol jakiś ?

A z czym się pije ten biały rum ?

popularne drinki z białego rumu to MOJITO i CUBA LIBRE

Wszystko jedno z czym, wazne z kim i ile tego jest :slightly_smiling_face:

Macias robisz jutro remont wieczorem? :smiling_imp:

robisz, robisz :stuck_out_tongue:

no to Ci pomogę..

i znow Koszalin wiedzie prym!
Panowie, proponuje zrobic jakis alk przy okazji youngtimer pazdziernik 2010 :slightly_smiling_face:

jaki koszalin?? koszalin dał d… jedynie stoker przyjechał… ale jaka jazda była… ja p…le :grin:

wiec zapraszam w pazdzierniku do Murowanej Gosliny - tutaj podkreslimy wodeczka i na tor Poznan chyżo się skierujemy :slightly_smiling_face:

:laughing: jednak Macias mi pomógł..

Jak dał dupy… …macias, … ledwo co żyje… :piwko:

ja już chyba też nie…

ja też tak zawsze mówię :grin:

chłopaki nie pijcie więcej, chodźcie budować z nami socjalizm :laughing:

Czyli będzie żyła :slightly_smiling_face:

definitywnie kończę z tym forum, tylko picie wam w głowie, Chwała ludziom dobrej roboty i niech żyje socjalizm :slightly_smiling_face:

Panowie !!!
po szklanie i na rusztowanie !!!
Jak sobie to inaczej wyobrażacie ?? :smiling_imp: