A z czym się pije ten biały rum ?
popularne drinki z białego rumu to MOJITO i CUBA LIBRE
Wszystko jedno z czym, wazne z kim i ile tego jest ![]()
Macias robisz jutro remont wieczorem? ![]()
robisz, robisz ![]()
no to Ci pomogę..
i znow Koszalin wiedzie prym!
Panowie, proponuje zrobic jakis alk przy okazji youngtimer pazdziernik 2010 ![]()
jaki koszalin?? koszalin dał d… jedynie stoker przyjechał… ale jaka jazda była… ja p…le ![]()
wiec zapraszam w pazdzierniku do Murowanej Gosliny - tutaj podkreslimy wodeczka i na tor Poznan chyżo się skierujemy ![]()
jednak Macias mi pomógł..
Jak dał dupy… …macias, … ledwo co żyje… :piwko:
ja już chyba też nie…
ja też tak zawsze mówię ![]()
chłopaki nie pijcie więcej, chodźcie budować z nami socjalizm ![]()
Czyli będzie żyła ![]()
definitywnie kończę z tym forum, tylko picie wam w głowie, Chwała ludziom dobrej roboty i niech żyje socjalizm ![]()
Panowie !!!
po szklanie i na rusztowanie !!!
Jak sobie to inaczej wyobrażacie ?? ![]()