Alkohol jakiś ?

Panowie , pijemy coś ?

ależ oczywiście :grin:

chico a ty gdzie jestes ??

Aktualnie w Otwocku Wielkim :slightly_smiling_face:
Jutro Wawa
A później wygląda na to ,że u Maciasa :grinning:

no to ja dwie 3 robie w weekend a ty w polsce ??

no to jak tak sprawę stawiasz , to w sobotę wieczorem w Irishu się melduję …
Macias nie martw się , jutro wpadnę

za 20 min bedzie Milosz i Rafal, rum w lodowce :piwko:

a ja w Bielsku Białej, może policzymy jakieś centrum geograficzne i spotkamy się … :stuck_out_tongue:

chłopakom się pomylało, w/g najnowszych danych to nie są okolice łodzi, to okolice lublina… ale mimo wszystko zapraszam do garage, bo ja się dziś upajam szpachami i rozpuszczalnikami :smiling_imp:

To gdzie mam przyjechać bo zgłupiałem . Stoker mogę Cię zbarać z Sierpowa tylkon daj znać…

jutro jestem u siebie, a “umówione” szkolenie DATA SYSTEM ma być gdzieś tam…
i wogóle to chyba jednak jakaś mało poważna firma :face_with_rolling_eyes:

Chico ja Cię mogę podpiąć pod ''moje ‘’ V8 :laughing: do soboty kwitnę w Bielsku , w centrum będę wieczorem jeśli nie będzie awarii :sunglasses:

masz shakera V8 :question: pożycz na najbliższy weekend :grin:

myślę ,że da się coś zrobić… :stuck_out_tongue:

STOKER, k@#$a, nie myśl, po prostu zrób to :smiling_imp:

uzależniony jestem od pogody…, więc nie wiem czy to sobota czy dziś czy niedziela…mam nadzieję, ze nie ma do Ciebie zakazów powyżej 10 ton… :laughing:

Ja zaliczyłem falstart wczoraj i już mi się nie chce pić … nigdy …

Panowie - widzę że najprościej na Skype (z kamerką) się umówić na picie … :piwko: :laughing:

do jutra :slightly_smiling_face:

Juz dochodze do siebie, chyba zaczne kupowac bialy rum… :piwko: