Alpina dla Kuby

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=44553230

eehh, fajny. ciekawe jaka cena do zapłacenia i jaki żeczywisty stan…

koleś chce docelowo 5 tysięcy za całość

no to życzę mu powodzenia i nie pytam co się stało z e30 :wink:
Lomo, powiem Ci, że chyba jednak porobić zwykłe 3,5 :face_with_rolling_eyes: Nie jest tyle wart :bulb:
Poza tym wygląda trochę jakby nie tak… nie wiem czemu, ale coś mi siętam nie podoba… :confused:

lepiej ten juz

Spoko Dawid własnie kończy montować mi nowy silnik 3,5 z turbiną wyluzowałem, mogłbym zaczekać się na śmierć tak też Maniek to przewidział. ale mam tajny plan efekty pokażę latem