eehh, fajny. ciekawe jaka cena do zapłacenia i jaki żeczywisty stan…
koleś chce docelowo 5 tysięcy za całość
no to życzę mu powodzenia i nie pytam co się stało z e30 ![]()
Lomo, powiem Ci, że chyba jednak porobić zwykłe 3,5
Nie jest tyle wart ![]()
Poza tym wygląda trochę jakby nie tak… nie wiem czemu, ale coś mi siętam nie podoba… ![]()
lepiej ten juz
Spoko Dawid własnie kończy montować mi nowy silnik 3,5 z turbiną wyluzowałem, mogłbym zaczekać się na śmierć tak też Maniek to przewidział. ale mam tajny plan efekty pokażę latem