Artykul o nowym COUPE BMW z 1975 roku!!!

Pewnie drogie :cry: , ale wzielibyśmy w leasing :stuck_out_tongue:

Najpierw przeglądzik i sesja fotograficzna :sunglasses:

Będę niedługo jechał do ASO po trochę gratów, to poproszę o wgląd :wink: