Nigdy wczesniej tego nie zauwazylem choc bywam na tej stronie czesto. Artykul wprawdzie po niemiecku - snuje podejrzenia jakie bedzie nowe COUPE BMW po zakonczeniu produkcji E9 - zabawnym jest , ze pewnie w zwiazku z moda tamtych lat podejrzewano ze nastepca bedzie mial otwierany bagaznik razem z tylna szyba LIFTBACK. Generalnie fajnie sie czyta spekulacje o przyszlym modelu z przed 31 lat
Druga strona po klinknieciu zielonej strzalki w prawo.
kurcze niemiecki
Całkiem ciekawie to wygląda, trochę chyba jak audi100 coupe
Był może taki prototyp, czy to czysta fantazja?? Można by zbudować takie coś…
jak by sie przyjrzec na ostatnia fote i odciac po lini zalamania na tylnym slupku i blotniku to wychodzi z grubsza linia 6 - moze ta narosl z tylu byla dla zmylki
i takie jest moje zdanie, bardzo zle to wyglada . Takie dziwne polaczenie M1, ten tyl i hatchbacka, ktore wtedy krolowaly (Golf, Kadett i inne). Ale byc moze przez to Bawarczycy cos chcieli przetestowac… na szczescie
to nie tak - jak widac ktoś zrobił zdjęcie zamaskowanego auta, że to maskowanie dobrze oszukuje prawdziwe zarysy i tak to też powstała wizja jakiegoś grafika - niezbyt zgodna z tym co powstało później oryginalnie. Wtedy jeszcze nie mieli komputerów, Photoshopów itp.