BaJkA............. PiĘkNa

Marzenie, aż się napatrzeć niemogłem, przepiękny środek, kolor mógłby być inny ale… BaJkA

jakie piekne amerykanskie zderzaki do wywalenia na smietnik albo zakopania 6 stop pod ziemia :slightly_smiling_face: poza tym ladna :slightly_smiling_face:

:astonished:

bez komentarza…

p.s.
w nawiązaniu do jednego ze starszych postów, tu jest właśnie deska w skórze…

jesli brac pod uwage przbieg to auto musi byc jak nowe wsumie jesli bylo dobrze schowane :exclamation: byla by fajna gdyby nie to ze jest amerykanska wersja :confused: mniej mocy jakie zderzaki do taranowania i ciort wie co jeszcze… bore poprawke na to co napisalem bo przyjzalem sie fotka jest w zaje… stanie chce taka :sunglasses:

No,i ma takie fele jak moje :sunglasses:

Dobry kawał czasu temu - ta sama M6 była za coś koło 25000 dolców — czyli widać że nie traci na wartości :wink: