Marzenie, aż się napatrzeć niemogłem, przepiękny środek, kolor mógłby być inny ale… BaJkA
jakie piekne amerykanskie zderzaki do wywalenia na smietnik albo zakopania 6 stop pod ziemia
poza tym ladna ![]()
![]()
bez komentarza…
p.s.
w nawiązaniu do jednego ze starszych postów, tu jest właśnie deska w skórze…
jesli brac pod uwage przbieg to auto musi byc jak nowe wsumie jesli bylo dobrze schowane
byla by fajna gdyby nie to ze jest amerykanska wersja
mniej mocy jakie zderzaki do taranowania i ciort wie co jeszcze… bore poprawke na to co napisalem bo przyjzalem sie fotka jest w zaje… stanie chce taka ![]()
No,i ma takie fele jak moje ![]()
Dobry kawał czasu temu - ta sama M6 była za coś koło 25000 dolców — czyli widać że nie traci na wartości ![]()