Będe aktualizował "nasze auta"

Wprowadzam małe zmiany ze stronką i że w “nasze auta” jest troszkę zabawy mogę przeprowadzić aktualizację, jeżeli kogoś tam nie ma albo chce inne fotki itp. to prosze na PW, maila.

a ja też mogę ? :face_with_rolling_eyes:
ile tych fotek i jaki rozmiar?
piszę tutaj bo pewnie więcej osób zainteresowanych

Myślę, że nie ma problemu. 4 fotki, rozmiar najlepiej 800x600, jak ktoś ma większy to też może posłać.

Działa samodzielne wstawianie fot. Przy pisaniu posta na dole mamy opcję wyszukania załącznika a potem dodania.

Działa to tak: