Wprowadzam małe zmiany ze stronką i że w “nasze auta” jest troszkę zabawy mogę przeprowadzić aktualizację, jeżeli kogoś tam nie ma albo chce inne fotki itp. to prosze na PW, maila.
a ja też mogę ? ![]()
ile tych fotek i jaki rozmiar?
piszę tutaj bo pewnie więcej osób zainteresowanych
Myślę, że nie ma problemu. 4 fotki, rozmiar najlepiej 800x600, jak ktoś ma większy to też może posłać.
Działa samodzielne wstawianie fot. Przy pisaniu posta na dole mamy opcję wyszukania załącznika a potem dodania.
Działa to tak: