bedzie ktos? ja autobutem z piwkiem w reku bym wpadl, moze jakas ustawka na miejscu?
Własnie wróciłem i muszę przyznać, że żadna rewelacja do tego drożyzna jak cholera. Poza tym spotkałem Vadera-jedzie do Toronto-sjechać będzie z ekipą z Poznania…
bylo mowic ze lecisz
a co sie dzieje w toronto, bo slyszalem to haslo a nie wiem o co chodzi ![]()
w narzeczu eskimosow oznacza Torun ![]()
Byłem z Anią i Smerfami…dopiero po powrocie zajrzałem tu..
Toronto to Toruń ![]()
ahah… dobre ![]()
ale za to koszalkowo sam wiedzialem co to :>
mnie nie bylo ale byl moj brat i powiedzial ze M6 Vadera na 1/4 mili to zadna rewelacja
Adas pamietasz moze jego czas ![]()