bemowo streetracing niedziela

bedzie ktos? ja autobutem z piwkiem w reku bym wpadl, moze jakas ustawka na miejscu?

Własnie wróciłem i muszę przyznać, że żadna rewelacja do tego drożyzna jak cholera. Poza tym spotkałem Vadera-jedzie do Toronto-sjechać będzie z ekipą z Poznania…

bylo mowic ze lecisz

a co sie dzieje w toronto, bo slyszalem to haslo a nie wiem o co chodzi :slightly_smiling_face:

w narzeczu eskimosow oznacza Torun :slightly_smiling_face:

Byłem z Anią i Smerfami…dopiero po powrocie zajrzałem tu..
Toronto to Toruń :grinning:

ahah… dobre :grinning:
ale za to koszalkowo sam wiedzialem co to :>

mnie nie bylo ale byl moj brat i powiedzial ze M6 Vadera na 1/4 mili to zadna rewelacja :face_with_rolling_eyes: Adas pamietasz moze jego czas :question: