Witam,
potrzebuję rekomendacji w wyborze blacharza i lakiernika do mojej 633 csi.
Czy możecie mi polecić kogoś z Polski północnej, kto będzie umiał zająć się 40-letnią staruszką ?
Jak to jest mniej więcej koszt (rozebranie, piaskowanie, blacharka, lakierowanie, złożenie)?
robiłem dwa auta z gdańska i elbląga, a lakierowane były w malborku,
więc odległość raczej nie stanowi tu problemu ![]()
aktualnie robię z krakowa, żywca oraz białego stoku ![]()
Dzięki, ale spróbuję na razie znaleźć coś bliżej, jak się nie uda, to się umówię na wizję lokalną u Ciebie ![]()
Przy okazji mam takie pytanie (bo ja nowy jestem, a przy okazji laik
- mechanik stwierdził, że mam przedmuch z kolektora wydechowego, czy sądzisz, że to jest coś, czy mam się martwić, pospawać, szukać kolektora, czy też można z tym jeździć?