Trochę mało zdjęć. Może atrakcyjna cena wynika z tego, czego lepiej nie fotografować?
Ale po pierwsze i najważniejsze - zastanów się, czy chcesz CSa. Różnica miedzy CSem a CS1 jest K O L O S A L N A. CS ma zawieszenie z E12 (prod.1972-81), CS1 - z E28. W prowadzeniu różnica dnia do nocy. Zresztą poczytaj forum.
sie uczepili cs’a… ładniejszy, szybszy i mniej awaryjny, a prowadzi się tak samo jak cs/1, jak ma sprawne zawieszenie!
a że nie ma fachowców od gaźników (oprócz mnie :)) i bardziej koroduje, ale tylko od 81 do 82, oraz jedna tylna tarcza hamulcowa kosztuje 1600 pln!! to wad innych nie widzę
Z tym prowadzeniem to przesadzasz, miałem okazję jeździć parę razy CS’em (ze sprawnym zawieszeniem) po torze Kielce i w porównaniu do CS1 to jest wielka lipa.
Chico, oświeć mnie - kto jest tym złotoustym klasykiem?
A tak ogólnie to stolyca pozdrawia Koszalyn. Jak będziecie u Kowala to wznieście kufle za nasze zdrowie.