BMW 635 z GOSTYNIA

Witam!
Mam prośbę, ktoś widział to auto? jeśli tak to jak ocenia jego stan? wat uwagi?
Dla mnie miejsce w którym auto stoi to podróż, której wolał bym uniknąć w szczególności jeśli okaże się auto być szrotem…
http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-635-csi-manual-szpera-oryginal-ID4p9Izk.html

Z góry dzieki za informacje

Trochę mało zdjęć. Może atrakcyjna cena wynika z tego, czego lepiej nie fotografować?

Ale po pierwsze i najważniejsze - zastanów się, czy chcesz CSa. Różnica miedzy CSem a CS1 jest K O L O S A L N A. CS ma zawieszenie z E12 (prod.1972-81), CS1 - z E28. W prowadzeniu różnica dnia do nocy. Zresztą poczytaj forum.

To czemu kupiłeś CS-a ? :laughing:

Gdybym przed zakupem przejechał się jednym i drugim to bym nie kupił CSa. Choć ma swoje zalety.

sie uczepili cs’a… ładniejszy, szybszy i mniej awaryjny, a prowadzi się tak samo jak cs/1, jak ma sprawne zawieszenie!
a że nie ma fachowców od gaźników (oprócz mnie :)) i bardziej koroduje, ale tylko od 81 do 82, oraz jedna tylna tarcza hamulcowa kosztuje 1600 pln!! to wad innych nie widzę :laughing:

Z tym prowadzeniem to przesadzasz, miałem okazję jeździć parę razy CS’em (ze sprawnym zawieszeniem) po torze Kielce i w porównaniu do CS1 to jest wielka lipa.

Niby nie jeździłeś ze mną? :neutral_face:
Alpina jakoś dawała sobie radę na tym zawieszeniu i mocami 300KM dla E24 i grubo ponad 300 dla E12 :pa:

Że zacytuję klasyka:

“CS jest jak nieogolona cipa.”

Z Tobą tak ale CSa nie miałem okazji prowadzić.

Chico, oświeć mnie - kto jest tym złotoustym klasykiem?
A tak ogólnie to stolyca pozdrawia Koszalyn. Jak będziecie u Kowala to wznieście kufle za nasze zdrowie.

będę polemizował:

jak dziewicza cipa bez włosów u małolaty w kitkach, tenisówkach i podkolonówkach :grin:

a prowadzi się tak dobrze, jak dobrze ją wychowasz :hmm:

No właśnie, CS1 jest od razu dobrze wychowany.

powiem że ciekawą ‘polemikę waginalną’ tutaj panowie prowadzicie… :v;

auto zawsze jest wprost proporcjonalne do długości, głębokości lub szerokości :v: