mi się podoba ![]()
mi się podoba ![]()
Ciekawe ciekawe ale jakoś bardziej mi się podoba coupe ![]()
Szóstka w kabrio to moim zdaniem bardzo zgrabny i elegancki samochód. Aż dziw bierze że BMW nie oferowało wersji bez dachu, popyt w Kalifornii przekroczył by pewnie moce produkcyjne fabryki. ![]()
ciekawe czy tunerzy przerabiając coupe na cabrio wzmacniali progi, podłogę.. ogólnie konstrukcję ?
auto było rok temu wystawione na ebayu w bardzo dobrej cenie, coś okolo 6.500 eur.
http://mobil.blocket.se/stockholm/BMW_635_CSi_Cab__specialbygge_WASA_BILSPORT_27615417.htm?ca=11&w=3
Artykul o cabrio