BMW 635CSI Cabrio

mi się podoba :slightly_smiling_face:

Ciekawe ciekawe ale jakoś bardziej mi się podoba coupe :grinning:

Szóstka w kabrio to moim zdaniem bardzo zgrabny i elegancki samochód. Aż dziw bierze że BMW nie oferowało wersji bez dachu, popyt w Kalifornii przekroczył by pewnie moce produkcyjne fabryki. :sunglasses:

ciekawe czy tunerzy przerabiając coupe na cabrio wzmacniali progi, podłogę.. ogólnie konstrukcję ?

auto było rok temu wystawione na ebayu w bardzo dobrej cenie, coś okolo 6.500 eur.

http://mobil.blocket.se/stockholm/BMW_635_CSi_Cab__specialbygge_WASA_BILSPORT_27615417.htm?ca=11&w=3

Artykul o cabrio