Takie pytanko.
Czy w tym tygodniu ktoś z forum sprowadzał do polski ze szwajcarii BMW745i E23 w jasnym kolorze
Bo kolega widział takie na lawecie na jednym zajeździe pod wrocławiem. Autolaweta była na otwockich blachach.
Mam nawet zdjęcia tej E23 ale niestety w tej chwili nie mam ich jak zgrać z telefonu