BMW 745i E23

Takie pytanko.
Czy w tym tygodniu ktoś z forum sprowadzał do polski ze szwajcarii BMW745i E23 w jasnym kolorze :question:
Bo kolega widział takie na lawecie na jednym zajeździe pod wrocławiem. Autolaweta była na otwockich blachach.

Mam nawet zdjęcia tej E23 ale niestety w tej chwili nie mam ich jak zgrać z telefonu

Pozdrawiam

:grinning: Adam

Wpadłem na pewien pomysł :bulb: i za chwilę powinieniem wkleić jej zdjęcia :grinning:

Pomysłowy Dobromir :bulb: :sunglasses:

Oto zdjęcia :grin:
UWAGA materiały szpiegowskie. Może Adam mnie nie zabije




No to Dexter właśnie wydałeś na siebie wyrok ! :laughing:

Tak to autko Adama, jest cudne :sunglasses:

Nic się nie ukryje :face_with_rolling_eyes:
:pa:

Ot taka m.in objawia się ta choroba, że żaden rekin nie pozostanie nie zauważony :grin:

Pozdrawiam