BMW e24 628CSI królowa śniegu

Namówiliście mnie bym pokazał to proszę.

628csi '86 w pakiecie półbiednym, bo ponad serię ma tylko grzanie lusterek i zamka kierowcy, mtechnic-owy spolier na klapie i elektryczny szyber.

Krótko i na temat.
Sprowadzona przeze mnie z Holandii. Kupiona ze względu na stan blachy. Na całym aucie są dwa małe i nie groźne dla blacharza (czyt. dla mnie, bo w żyłach płynie lakier, a transformator spawalniczy mam zamiast serca) parchy :grin:
Do zrobienia jest sporo.
Podstawa to lakier. Zresztą widać na zdjęciu dwie “szprejowe zaprawki” na błotnikach przód i tył.
kolor? pięęęęękny polaris metallic



Jedna z pierwszych rzeczy.
Kulało trochę ładowanie i żarówki przygasały jak schodził z obrotów, więc wymieniłem regulator napięcia. Jest wreszcie tak jak być powinno.

A czy to przypadkiem nie auto od handlarza z jeleniej góry?
Mam gdzieś fotki na dysku baaardzo podobnej

jaki ładny chiniol :smiling_imp: