Namówiliście mnie bym pokazał to proszę.
628csi '86 w pakiecie półbiednym, bo ponad serię ma tylko grzanie lusterek i zamka kierowcy, mtechnic-owy spolier na klapie i elektryczny szyber.
Krótko i na temat.
Sprowadzona przeze mnie z Holandii. Kupiona ze względu na stan blachy. Na całym aucie są dwa małe i nie groźne dla blacharza (czyt. dla mnie, bo w żyłach płynie lakier, a transformator spawalniczy mam zamiast serca) parchy ![]()
Do zrobienia jest sporo.
Podstawa to lakier. Zresztą widać na zdjęciu dwie “szprejowe zaprawki” na błotnikach przód i tył.
kolor? pięęęęękny polaris metallic