BMW Osowiecki

Powodem jest zmanierowanie przez auta słuzbowe. W ASO bywa tak, że są odstawiane auta na przeglądy i wystawia się tylko fakturę :astonished: Dlatego mają gdzieś stare złomy którymi sie zachwycamy i kochamy.

No ja protestuje.
Żaden stary złom :lup:

no ten “stary” to bym jeszcze przelknal … ale reszta … to jakies pomowienia :laughing:

Do sądu podać ASO i już :v:

Pamiętam , jak pare lat temu kumpel opowiadał mi , jak jego ojciec odstawił swoja e39 na serwis do Smorawińskiego w Poznaniu i 2-3 dni później jak sprawdzał coś w bagażniku , to okazało sie , że wcięło mu lewarek do kół i trójkąt :slightly_smiling_face: . Widocznie chłopaki byli potrzebowscy i sobie pożyczyli :wink: .