Powodem jest zmanierowanie przez auta słuzbowe. W ASO bywa tak, że są odstawiane auta na przeglądy i wystawia się tylko fakturę
Dlatego mają gdzieś stare złomy którymi sie zachwycamy i kochamy.
No ja protestuje.
Żaden stary złom :lup:
no ten “stary” to bym jeszcze przelknal … ale reszta … to jakies pomowienia ![]()
Do sądu podać ASO i już ![]()
Pamiętam , jak pare lat temu kumpel opowiadał mi , jak jego ojciec odstawił swoja e39 na serwis do Smorawińskiego w Poznaniu i 2-3 dni później jak sprawdzał coś w bagażniku , to okazało sie , że wcięło mu lewarek do kół i trójkąt
. Widocznie chłopaki byli potrzebowscy i sobie pożyczyli
.