Cabrio

Pewnie chce odzyskać, to co zpi…ł :laughing:

powiem jedno - gdyby to byly pierwsze szostki jakie zobaczylem w zyciu bym sie nie zakochal w tym modelu.przeginka na maxa,ale coz do tego tez trza miec talent tylko dosc specyficzny. :smiling_imp: w porownaniu z tym gaz to blahostka :laughing:

Tylko pozazdrości właścicielowi inwencji twórczej !!

Taki materiał zmarnować to trzeba mieć ładnie pod deklem naje…e :wink:

no wiecie co a mi sie podoba :grinning: gdybym tylko mial kase to bym swoja tak przerobil…

zartowalem oczywiscie :laughing:

To dobrze, bo bym z Tobą więcej nie wypił..

no co ty Adas :sunglasses: jestes nietolerancyjny :laughing: