Pewnie chce odzyskać, to co zpi…ł ![]()
powiem jedno - gdyby to byly pierwsze szostki jakie zobaczylem w zyciu bym sie nie zakochal w tym modelu.przeginka na maxa,ale coz do tego tez trza miec talent tylko dosc specyficzny.
w porownaniu z tym gaz to blahostka ![]()
Tylko pozazdrości właścicielowi inwencji twórczej !!
Taki materiał zmarnować to trzeba mieć ładnie pod deklem naje…e ![]()
no wiecie co a mi sie podoba
gdybym tylko mial kase to bym swoja tak przerobil…
zartowalem oczywiscie ![]()
To dobrze, bo bym z Tobą więcej nie wypił..
no co ty Adas
jestes nietolerancyjny ![]()