Niezła bryka
http://www.m635.de/de/ff-future.html
Przegięcie ![]()
no, ale ktoś jest w 100% oryginalny - to niemożliwe żeby były takie dwa badziewia ![]()
Spore przegięcie , powinni za to kary pieniężne nakładać !!!
Masz na mysli oryginalność w swoim rodzaju ![]()
oczywiście - to jedyne takie badziewie w swoim rodzaju
![]()
Hahahaha… Zdrówko Kubuś, przeglądam forum pijąc browarek…
a ja siedząc w pracy czynię ostatnie przygotowania do jutrzeszego, sądnego dnia - bronie się ![]()
kończę już więc coraz bardziej za chwilę będę myślami gdzie indziej ![]()
ale jutro już będzie spoko - tak koło 10 ![]()
Trzymam kciuki, Przyjacielu…
dziękować będę po, teraz nic nie mówię ![]()
Ale browarku chyba się jeszcze dziś mikro ilość napije ![]()
acha, i idę do domku, Ania czeka z kolacją, pozdrawiam i dobrego wieczoru ![]()
Też kciuki trzymam, ja juz po obronie
Nawet 5 dostałem. Dobrze będzie.
Gratulacje
Jakubie…
Dziękuję ![]()
panowie polozy sie nowy lakierek na to cos dolozy jakies skrzydla i jak znalal bedzie do filmu pt Batman
a tak powaznie to jakies paskudstwo
nie wiem jak ciezkie dziecinstwo musial miec pacient ktory zrobil to cos z tej szosteczki ![]()
To auto grało w filmie “Powrót do przyszłości 2”
![]()
Cabrio jako cabrio ok
Ale ten egzemplarz pomijając składany dach, paskudnie wygląda, jak można tak zepsuć szóchę
Jeszcze ta różowa skóra ![]()
zawsze mnie zastanawiało co oni widzą w tych tureckich dywanikach
to już nie piersze auto które widze z tym badziewiem, jedno nawet kupiłem z takimi blee
To prawda, kilka razy się z tym spotkałem… Cholera wie co Oni widzą w tych dywanikach, dla mnie to kicz. W ogóle cała ta szóstka, to potworne nieporozumienie.
I ta cena ![]()