Car and Driver July 1987 :D

6 stron opisu E24, zdjecia, dane techniczne porownanie z caddym allante i prosiakiem 928 S4 :laughing: po angielsku ale da czlowiek rade :grinning:





Boże jak ja kocham ten model, Tak duzo 6 a tak mało pieniedzy :cry:

EDIT: a i jeszcze okładka :grinning:

jak widze te zderzaki to mi umiejetnosc czytania odchodzi

Te zderzaczki by USA to przypominają mi T34 :face_with_rolling_eyes: :face_with_rolling_eyes:

:slightly_smiling_face:
Zderzaczki małe jak nie wiem co!
Tak - 6 w zderzakach rodem zza oceanu to nie to…

nie od dzis wiadomo ze amerykanie nie maja za grosz smaku i dobrego gustu. To wiesniaki! Widzieliscie kiedykolwiek RX-7 ze zderzakimi US? No i spinery :))) :laughing:

w pierwszych opcjach RX7 była do zniesienia - rekompensowała to motorem :sunglasses: , ale najciekawiej przerabiają właśnie auta z Europy (BMW; Mercedes) - wygląda to dziwacznie, śmiesznie też wyglądają małe auta z Jap, w których zderzaki sprawiają wrażenie jakby ważyły więcej od auta :wink:

Zostało im tak po latach 50tych…

Zderzaki byly zalezne od norm dopuszczeniowych do ruchu w tamtych czasach obowiazujacych w stanach.