Zastanawiam się nad wlaniem ceramizera do silnika/skrzyni/mostu (zwykłego do szpery się boje).
Sporo czytałem na ten temat, na forum BMW kilka osób jest zadowolonych, nie ma negatywnych komentarzy, ale nikt tam nie ceramizował starego m30, może ktoś z was robił takie eksperymenty?