Zamocowany jest miedzianą obejmą która przykręcona jest na dwie śrubki do obudowy wentylatora, następnie nalezy odkręcić przewody które przykręcone są do regulatora, skręcić je razem i wentylator powinien działać z tym, że tylko na największej prędkości.
Wczoraj w końcu znalazłem chwilę i odkręciłem nieszczęsny rezystor. Połączyłem kabelki, no i od dziś testy. Narazie temp. nie dochodzi do pionu - brakuje jakieś 2 stopnie. Poczekam na upał i wyskoczę na miasto, wówczas będę mógł stwierdzić czy coś pomogło, ale wygląda, że tak. Poszukam tego rezystora no i wyczyszczę chłodnicę. Dzięki za pomoc.