Ciechanowiec czerwiec

Mój znajomy z ekipą w okolicach 20 czerwca organizuje festiwal country w Ciechanowcu (alternatywa dla Mrągowa - podobno za dużo tam buractwa… :question: )

Poprosił czy nie moglibyśmy tam wpaść ekipą (parada te rzeczy…).
Zapewniają nam miejsce do parkowania (spanie raczej w namiocie bo tam bazy hotelowej nie ma za dużej), udział w paradzie - a co jeszcze to musielibyście sami coś zaproponować…
Ot taki weekendowy wypadzik.
Na country się nie znam i nie wiem czy my tam pasujemy… :), ale zawsze to weekend za miastem… :slightly_smiling_face:

A może byśmy pomyśleli o letnim zlocie, co jak i gdzie?

Gorg- Ja się piszę

Helmut- http://www.karczmastarozyn.pl/ . Bardzo fajne okolice z asfaltowymi (nie do końca bez dziur) drogami i wieloma atrakcjami. Sama Karczma Starożyn też mi jest znana

Taa.. fajna tylko nie wiem co powie na to np Maniek :grin:

A kto organizuje, że się tak spytam, jacyś chętni? :wink: Bogumł?

Organizuje to “NIGHT RIDERS” taka firma impresaryjna…
Rzucam ten temat ot tak - bo mnie prosił kolega.

Okolice czerwca to raczej nasz termin zlotu letniego “GŁÓWNEGO” :slightly_smiling_face:
W tym roku może Bieszczady, Tatry, albo pomiędzy nimi. Jest jeszcze Jura Krakowsko - Częstochowska… Może ściana wschodnia? :slightly_smiling_face: