ciekawostka m6

To chyba zadzwonię do Ciebie jutro pogadać na ten temat :wink:
Stoi tam jeszcze Alpina M6 z 88 r., z przebiegiem 17500 km :exclamation:
Jeśli dobrze wyczytałem, to powstało ich tylko 20 szt.
No ale cena też inna - ok 200 000 PLN + koszty sprowadzenia do PL

9.jpg

7.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

9.jpg

7.jpg

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Gdybys nie kupowal tej bialej, to daj namiar :slightly_smiling_face:

https://dubai.dubizzle.com/motors/used-cars/bmw/m6/2015/9/19/bmw-m6-classic-2/

dokładnie tak :wink:
lecę ją oglądać i jak mi się spodoba to chyba wezmę :wink:

no i biała już sprzedana :frowning:

Witaj,
Czy mógłbyś dać mi jakiś namiar na siebie?
Jestem zainteresowany zakupem tej niebieskiej E24.

a ktoś zna tę?

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-m6-e24-ID6yaXBJ.html

pytam z czystej ciekawości - od dłuższego czasu wisi w ogłoszeniach. wiadomo, że blacharsko-lakierniczo trzeba by ją ogarnąć, ale to w końcu m6, więc nawet zakładając trochę większe koszty, cena końcowa nie musi być zła. Ciekaw jestem opinii

już pisałem, że to ruina. znajomy był i oglądał.