To chyba zadzwonię do Ciebie jutro pogadać na ten temat ![]()
Stoi tam jeszcze Alpina M6 z 88 r., z przebiegiem 17500 km ![]()
Jeśli dobrze wyczytałem, to powstało ich tylko 20 szt.
No ale cena też inna - ok 200 000 PLN + koszty sprowadzenia do PL












To chyba zadzwonię do Ciebie jutro pogadać na ten temat ![]()
Stoi tam jeszcze Alpina M6 z 88 r., z przebiegiem 17500 km ![]()
Jeśli dobrze wyczytałem, to powstało ich tylko 20 szt.
No ale cena też inna - ok 200 000 PLN + koszty sprowadzenia do PL












Gdybys nie kupowal tej bialej, to daj namiar ![]()
dokładnie tak ![]()
lecę ją oglądać i jak mi się spodoba to chyba wezmę ![]()
no i biała już sprzedana ![]()
Witaj,
Czy mógłbyś dać mi jakiś namiar na siebie?
Jestem zainteresowany zakupem tej niebieskiej E24.
a ktoś zna tę?
http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-m6-e24-ID6yaXBJ.html
pytam z czystej ciekawości - od dłuższego czasu wisi w ogłoszeniach. wiadomo, że blacharsko-lakierniczo trzeba by ją ogarnąć, ale to w końcu m6, więc nawet zakładając trochę większe koszty, cena końcowa nie musi być zła. Ciekaw jestem opinii
już pisałem, że to ruina. znajomy był i oglądał.