Mam nieodparte wrażenie, że nie sprzeda się zbyt szybko…
http://allegro.pl/bmw-m635csi-m6-e24-dinan-480hp-unikatowy-model-i5938059529.html
Mam nieodparte wrażenie, że nie sprzeda się zbyt szybko…
http://allegro.pl/bmw-m635csi-m6-e24-dinan-480hp-unikatowy-model-i5938059529.html
Ale to tylko dlatego że to pierwsze wrażenie.
Wydaję mi się że jest to OKAZJA w porównaniu do M6 czy B7 z mobile.
Zapytacie zapewne! Ależ dlaczego tak myślisz Michale?
Otóż 200 tysi nie mam dlatego zadałem sobie pytanie cóż mógłbym zrobić dla Maciasa aby mieć to auto.
I tak myślę, myślę…
No, loda mu nie zrobię, tyłka nie dam…
Na pewno nie za tą cenę..
Doszedłem do wniosku że po prostu cena jest za niską!![]()
No właśnie, Macias coś wspominał takim wynalazku…
Nie sądzę, żeby był zainteresowany. Swoją drogą pomysł godny analizy doktora Freuda.
:)))
Moim zdaniem ktoś zniszczył to auto…
Za ta cenę mozna kupic piękne Orginalne M635csi w Bawarii …
Chyba masz trochę racji z tą oryginalnością,kolekcjonerskie raczej nie będzie.
Ona jest oryginalna na na swój sposób - bardziej pasuje mi do takiego E-typa z nowymi bebechami.
Gdybym miał piękną emkę czy cuś innego tego pokroju to trzymałem w salonie a tym bym śmigał na co dzień z bananem na ryju.
Jest drogo ale nie widzę jakoś alternatywy dla tego auta.
to jest m635csi, zrobiona przez dinana (dla niewtajemniczonych jedynego oficjalnego tunera w usa)
i będzie u mnie w przyszłym tygodniu.
choć wykonanie przeróbki wygląda jak zrobione w szopa-garage jest jak najbardziej oryginalne,
po prostu to yankeska myśl techniczna i takie same staranne wykonanie…
Znalazłem jeszcze lepszą sztukę: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=221050354
Ileż to było wspaniałej, nikomu niepotrzebnej roboty! Niebotyczna góra nawozu.
czepiacie się, całkiem fajny kredens ![]()
Już wiem na czym wzorował się stylista jej czerwonej:

Dokładnie! moja pierwsza myśl to była Tatra ![]()
Cena naprawdę niezła, stan chyba też - może dałoby radę ją uratować rozsądnym kosztem…
Co ludziom w głowach siedzi, to naprawdę czasem trudno ogarnąć…
Następny przykład na to czego nie robić z e24: http://imgur.com/a/ErBdO#0
Chryste Panie …
Te M6 dinana strasznie szpecą te czorne szyby, wystarczy założyć normalne i będzie pięknie. A z wnętrza to ta kierownica mt2 musi wylecieć, bo nie pasuje tam do niczego. Obrysówki to już rzecz gustu. Innych pojazdów wymienionych w tym temacie nie będe komentował, chociaż lubie pojazdy spod znaku Tatry ![]()
tak, właśnie szukam części, aby usprawnić DINANA ![]()
w międzyczasie cena trochu spadła ![]()
zależy gdzie sprawdzasz, na mobile de, wzrosła ![]()
A jaka jest realna cena takiej M6? Bo mogę chyba jeszcze taką kupić za ok 80-90 tys PLN z kosztami przywiezienia do PL, 1987 r., manual, przebieg 50 000 km














M6, czy M635csi, bo jak dla mnie, to na fotkach, to jest M635csi
i jeśli wyjdzie cię około 80.000 pln to nawet się nie zastanawiaj,
za około rok lub dwa dostaniesz za to jeszcze raz tyle bez problemu.
tylko jak zmienisz kierownicę, gałkę zmiany biegów, felgi,
końcówki przedniego zderzaka oraz znaczek ![]()
przednie fotele prawdopodobnie były zmieniane, trzeba porównać z szyciem z tyłu.
chociaż być może tak już wyjechała z fabryki, bo to pewnie jedna z ostatnich cs/1.