Reklama ukazała sie w numerze 2-gim “auto classic”
Reklama ukazała sie w numerze 2-gim “auto classic”
taki tam… ![]()
nadworny mechanior krawaciarzy, a sześć na zdjęciu jest Adasia ![]()
No proszę… przeoczyłem temat.
Jak widze opinie o warsztacie są dobre…
Niech się Lomo wypowie o tym warsztacie - jak dobrze kojarze to wkładali mu silnik z 745 do e24 - długo nie pożył. ![]()
temat rzeka - i mnostwo skrajnych opinii… ![]()
mam nadzieje ze podejście do klienta im sie zmieni
Narazie tylko tyle
![]()
proponuję trochę dokładniej czytać forum
![]()
No właśnie!!!
gorgu wyżej podał linka ![]()