Co to za firma??

Reklama ukazała sie w numerze 2-gim “auto classic”

taki tam… :slightly_smiling_face:

nadworny mechanior krawaciarzy, a sześć na zdjęciu jest Adasia :sunglasses:

No proszę… przeoczyłem temat.
Jak widze opinie o warsztacie są dobre…

Niech się Lomo wypowie o tym warsztacie - jak dobrze kojarze to wkładali mu silnik z 745 do e24 - długo nie pożył. :sunglasses:

temat rzeka - i mnostwo skrajnych opinii… :sunglasses:

mam nadzieje ze podejście do klienta im sie zmieni :exclamation: Narazie tylko tyle

:laughing:

proponuję trochę dokładniej czytać forum :exclamation: :bulb:

No właśnie!!! :face_with_rolling_eyes: gorgu wyżej podał linka :laughing: