CS2 635 z Oławy

Cześć,

Czy mi się wydaje, czy to auto było sprzedawane w zeszłym roku we Wrocławiu?

http://allegro.pl/bmw-635-csi-e24-perfekcyjny-i6021797941.html

Wygląda jakby dostało nowy lakier i wnętrze?

pozdr

Lakier widać że nie oryginalny, ale położony paskudnie jak na auto za taką cenę

no nie postarali się z lakierem i tapicerką…

ale dla jednego perfekcyjny stan ma teściowa,

a dla drugiego jej wnuczka :slightly_smiling_face:

a morał jest taki, że każda żyrafa znajdzie swego fotografa :v:

z tapicerką widze… ale lakier? nie wierze, ze to zlewki albo tak zla polerka, mysle ze to refleksy od parkingu :slightly_smiling_face: chyba, ze widzicie cos wiecej?

Wątpię żeby była to wina kiepskiego zdjęcia, ale zawsze można podjechać i na żywo ocenić :wink:

Dokładka przedniego zderzak, ramki tylnych lamp i tłumik końcowy są oczywiście również w stanie PERFEKCYJNYM :smiling_imp:

tego nawet nie komentuje :grinning:

wczoraj się dowiedziałem, że mój klient był i to coś oglądał w lipcu.
cena wywoławcza za tę padlinę była 45.000, po oględzinach sprzedający zaproponował 35.000.

klient się nie zdecydował i kupił M635csi miesiąc później za 86.000 pln…

Nie znam się - co z tą tapicerką jest nie tak?

Dopiero teraz zorientowałem się że przecież ja tym samochodem jechałem.
Mało spostrzegawczy jestem…

DSC_0205.JPG

DSC_0203_1.JPG

DSC_0193_1.JPG

DSC_0205.JPG

DSC_0203_1.JPG

DSC_0193_1.JPG