Cześć,
Czy mi się wydaje, czy to auto było sprzedawane w zeszłym roku we Wrocławiu?
http://allegro.pl/bmw-635-csi-e24-perfekcyjny-i6021797941.html
Wygląda jakby dostało nowy lakier i wnętrze?
pozdr
Cześć,
Czy mi się wydaje, czy to auto było sprzedawane w zeszłym roku we Wrocławiu?
http://allegro.pl/bmw-635-csi-e24-perfekcyjny-i6021797941.html
Wygląda jakby dostało nowy lakier i wnętrze?
pozdr
Lakier widać że nie oryginalny, ale położony paskudnie jak na auto za taką cenę
no nie postarali się z lakierem i tapicerką…
ale dla jednego perfekcyjny stan ma teściowa,
a dla drugiego jej wnuczka ![]()
a morał jest taki, że każda żyrafa znajdzie swego fotografa ![]()
z tapicerką widze… ale lakier? nie wierze, ze to zlewki albo tak zla polerka, mysle ze to refleksy od parkingu
chyba, ze widzicie cos wiecej?
Wątpię żeby była to wina kiepskiego zdjęcia, ale zawsze można podjechać i na żywo ocenić ![]()
Dokładka przedniego zderzak, ramki tylnych lamp i tłumik końcowy są oczywiście również w stanie PERFEKCYJNYM ![]()
tego nawet nie komentuje ![]()
wczoraj się dowiedziałem, że mój klient był i to coś oglądał w lipcu.
cena wywoławcza za tę padlinę była 45.000, po oględzinach sprzedający zaproponował 35.000.
klient się nie zdecydował i kupił M635csi miesiąc później za 86.000 pln…
Nie znam się - co z tą tapicerką jest nie tak?
Dopiero teraz zorientowałem się że przecież ja tym samochodem jechałem.
Mało spostrzegawczy jestem…





