ładna, ładna trza się będzie kiedyś spyknąć :pa:
no trzeba trzeba
Ale powiedz mi kolego gdzie Ty sie podziewałeś jak ja rejestrowałem swoją 628
Coraz więcej 6 odnajduje sie w Poznaniu
![]()
PO635GC kiedy rejestrowales ??Ja mam PO635FN rejestrowalem 6 wrzesnia i mowili ze na PO635GT bede musial czekac z pol roku …Jezeli niedawno to moze uda mi sie przerejestrowac ![]()
:)REJSTROWANA BYLA miesiac temu chcialem cs lub xx:)ale gc zawsze mozna tlumaczyc Grand Coupe;)