CZARNULKA






ładna, ładna trza się będzie kiedyś spyknąć :pa:

no trzeba trzeba :grinning: Ale powiedz mi kolego gdzie Ty sie podziewałeś jak ja rejestrowałem swoją 628 :sunglasses: Coraz więcej 6 odnajduje sie w Poznaniu :face_with_rolling_eyes: :smiling_imp:

PO635GC kiedy rejestrowales ??Ja mam PO635FN rejestrowalem 6 wrzesnia i mowili ze na PO635GT bede musial czekac z pol roku …Jezeli niedawno to moze uda mi sie przerejestrowac :sunglasses:

:)REJSTROWANA BYLA miesiac temu chcialem cs lub xx:)ale gc zawsze mozna tlumaczyc Grand Coupe;)