Czy możemy utworzyć dział GALERIA?

Macias, czy to ejst problem techniczny? Napisz do nas ! :grin:

nie mogę tego zlokalizować, gdzie to przestawić :face_with_rolling_eyes:

Niuchaj, niuchaj :slightly_smiling_face: A my czekamy :grin:

Ja to gdzieś przestawiałem, poszukam i napisze.

Edit:

to chyba to:

może być 600 :sunglasses:

Mamy 2007 rok, minimum 800 !!!

600 to na modem!

:lup:

:grin:

ale w telekompromitacji polskiej mają dopiero lata '80-dziasiąte :smiling_imp:
to wyjdzie poza ekran, przy mniejszej rozdzielczości

Macias… na BMW-SPORT mamy 800 i nikt nie narzeka…

mało kto korzysta z 800x600 jeszcze… opzatym jak mu wyjedzie, to akurat pięknie suwakiem przesunie i bedzie miał ekstra fote na caly ekran :sunglasses:

O jak pieknie.

:piwko: :piwko:

Bo nie Macie lat 70/80 :grin:

ja osobiscie wole jak zdjecie miesci sie na monitorku, a nie musze przesowac zeby je zobaczyc cale, ale kto jak tam woli :grin: