Macias, czy to ejst problem techniczny? Napisz do nas ! ![]()
nie mogę tego zlokalizować, gdzie to przestawić ![]()
Niuchaj, niuchaj
A my czekamy ![]()
Ja to gdzieś przestawiałem, poszukam i napisze.
Edit:
to chyba to:
może być 600 ![]()
Mamy 2007 rok, minimum 800 !!!
600 to na modem!
:lup:
![]()
ale w telekompromitacji polskiej mają dopiero lata '80-dziasiąte ![]()
to wyjdzie poza ekran, przy mniejszej rozdzielczości
Macias… na BMW-SPORT mamy 800 i nikt nie narzeka…
mało kto korzysta z 800x600 jeszcze… opzatym jak mu wyjedzie, to akurat pięknie suwakiem przesunie i bedzie miał ekstra fote na caly ekran ![]()
O jak pieknie.
:piwko: :piwko:
Bo nie Macie lat 70/80 ![]()
ja osobiscie wole jak zdjecie miesci sie na monitorku, a nie musze przesowac zeby je zobaczyc cale, ale kto jak tam woli ![]()