Czy możemy utworzyć dział GALERIA?

Siema
Brakuje działu Galeria na forum.
Czy możnaby go utowrzyć???

Pozdr.

To zawsze można tylk ja bym jeszcze rozszerzył o możliwość wrzucania fot na serwer. Ale to juz jak będzie nowy serwer.

Wszystkie fora radzą sobie przez Imageschack, więc nie ma problemu. :grin: Po co obciążać serwer :slightly_smiling_face:

raczej www.imageshack.us

Chociażby dlatego żeby nie oglądać reklam, pomijam że zazwyczaj ładują się długo.

Pytanie:

Ilu osobom zdjęcie ładowało się długo?
Ile pokazało się reklam?
Ile pojawiło się reklam po kliknięciu fotki - wtedy się otwiera w nowym oknie, tu na forum niestety jakiś auto resize jest ustawiony :\

http://picasaweb.google.pl

kot popraw swoj link do imageshack (dales imageschack)

ups.. to zupełnie o innej stronie myślałem, przyznaje rację nie ma reklam i szybko działa.

Jupi :slightly_smiling_face:

Panowie wybierajcie już fotki do galeryjki :piwko:

Panie Kocie, nie chciłbym być upierdliwy ale chyba to ty kisisz ksiązke na którą wszyscy się zrzuciliśmy, wiem że tak wygodnie mieć ją przy poduszce ale chyba czas już coś z tym zrobić, prześlij ją może Maciasowi, albo przekaż Adamowi, spotkamy się w Poznaniu i coś postanowimy

Macias zrobisz tą Galerię?

Czy będzie ta galeria? :??:

dobra, mogę to utworzyć, tylko dajcie pomysł jak to podzielić i co tam ma być, bo znając życie to się zrobi kolejny HYDE PARK :confused:

www.bmw-sport.pl

  • samochody BMW (tylko rekiny)
  • fotorelacje z imprez
  • nasze auta (tylko zarejestrowani)
  • hyde park

Nie bardzo rozumiem tego posta…?

dział założony :sunglasses:

To jeszcze wymiar fotek chociaż na 800 szerokość, bo g… widać :grin:

Np tak jak tu ??? :wink: