Siema
Brakuje działu Galeria na forum.
Czy możnaby go utowrzyć???
Pozdr.
Siema
Brakuje działu Galeria na forum.
Czy możnaby go utowrzyć???
Pozdr.
To zawsze można tylk ja bym jeszcze rozszerzył o możliwość wrzucania fot na serwer. Ale to juz jak będzie nowy serwer.
Wszystkie fora radzą sobie przez Imageschack, więc nie ma problemu.
Po co obciążać serwer ![]()
raczej www.imageshack.us
Chociażby dlatego żeby nie oglądać reklam, pomijam że zazwyczaj ładują się długo.
…
Pytanie:
Ilu osobom zdjęcie ładowało się długo?
Ile pokazało się reklam?
Ile pojawiło się reklam po kliknięciu fotki - wtedy się otwiera w nowym oknie, tu na forum niestety jakiś auto resize jest ustawiony :\
kot popraw swoj link do imageshack (dales imageschack)
ups.. to zupełnie o innej stronie myślałem, przyznaje rację nie ma reklam i szybko działa.
Jupi ![]()
Panowie wybierajcie już fotki do galeryjki :piwko:
Panie Kocie, nie chciłbym być upierdliwy ale chyba to ty kisisz ksiązke na którą wszyscy się zrzuciliśmy, wiem że tak wygodnie mieć ją przy poduszce ale chyba czas już coś z tym zrobić, prześlij ją może Maciasowi, albo przekaż Adamowi, spotkamy się w Poznaniu i coś postanowimy
Macias zrobisz tą Galerię?
Czy będzie ta galeria? :??:
dobra, mogę to utworzyć, tylko dajcie pomysł jak to podzielić i co tam ma być, bo znając życie to się zrobi kolejny HYDE PARK ![]()
www.bmw-sport.pl
Nie bardzo rozumiem tego posta…?
dział założony ![]()
To jeszcze wymiar fotek chociaż na 800 szerokość, bo g… widać ![]()
Np tak jak tu ??? ![]()