Deska rozdzielcza CS2 do renowacji & nagrzewnica

Może ma ktoś z Was nadmiarową deskę rozdzielczą, która będzie pasować do CS2? stan do renowacji, chodzi o to, że będę wymieniał nagrzewnicę w swojej za jakiś czas i marzy mi się mieć w gotowości deskę po renowacji, mogę swoją oddać po całej operacji, wszystko do dogadania :v:

Pytanie numer dwa to nagrzewnica aluminiowa → ktoś taką wykonywał? możecie polecić jakieś szczególne miejsce w okolicach Warszawy? może ktoś dorabiał coś w Warszawie na Cyprysowej 23 i może potwierdzić jakość usługi? :wink: