to gdyby ktoś potrzebował schłodzić piwko
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=5131&mospid=47195&btnr=82_0308&hg=82&fg=26
to gdyby ktoś potrzebował schłodzić piwko
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=5131&mospid=47195&btnr=82_0308&hg=82&fg=26
do 628 nie pasuje mi ![]()
A co,za mała
![]()
on by chcial sobie odrazu caly bagaznik na lodowke przerobic co by mu wiecej butelek roznego rodzaju sie na raz zmiescilo i chlodzilo ![]()