15ta, odjazd z Warszawa zach. Hannover: 4:45. WC wszędzie czynne od 6tej. Ale jakoś daliśmy radę. Dwie kawki w knajpce, śniadanko i do pociągu ok 30km. Wysiedliśmy - pada :(. Taxi za 5 EUR do AutoHausu.
Thomas Hoyer- super człowiek. Fan BMW, na placu Alpina B10 Biturbo - jak nowa i Alpina B12, stała za siatką. E30 do rajdów, a on osobiście ma Alpinę B9 z numerem kolejnym: TRZY. Generalnie znany jest jako fan BMW , szczególnie Alpiny.
Weszliśmy, przywitaliśmy się, poczęstował nas kawą, dął kluczyki do auta żebyśmy sobie poszli obejżeć, odpalić, pojeździź po placu (nie zamkniętym zresztą). Towar okazął się zgodny z opisem
Wróciliśmu ok 2giej w nocy. Trasa u Wroga mimo deszczu - super. Pare km po przkroczeniu granicy korek na 15km (według info z CB białoruskiego TIR-a). Tankowanie i jazda po wsiach… najpierw kostka kociełby, potem przez lasy piaszczystymi drogami, brak zasięgu GSM… I dojechaliśmy do Poznania, gdzie spotkaliśmy się z Frankiem i Korneliem.
I dalej w drogę. Dojechaliśmy cali i w miarę zdrowi na umyśle, mimo ostrego ataku mentalnego “fanów marki” pod McD w Poznaniu.
Typ-Code EC61
Typ 635 CSI (ECE)
E-Baureihe E24 ()
Baureihe 6
Bauart COUPE
Lenkung LL
Türen 2
Motor M30
Hubraum 3.50
Leistung 0
Antrieb HECK
Getriebe AUT
Farbe DELPHIN METALLIC (184)
Polsterung SCHWARZ LEDER (0203)
Prod.-Datum 1986-06-27
Sonderausstattung
Nr. Beschreibung
209 SPERRDIFFERENTIAL 25%
290 BMW LM-RAEDER 7JX15,225/55R15V
314 FRONTSCHEIBENWASCHDUESEN BEHEIZT
350 WAERMESCHUTZGLAS GRUEN, RUNDUM
401 SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH
485 RECARO-SITZE FUER FAHRER+BEIFA
708 M SPORT-LEDERLENKRAD II
Klima chyba dołożona.
hak - zdejmowany,
Pad prawy jak nowy, Pad lewy minimalnie tył wykrzywiony.
Skrzynia chodzi pięknie. nowe amory, bardzo zwarta, nie rozklekotana, nie wiem jak inne 6 (nigdy nie jechałem e24) ale nie płynie zawieszenie, nie buja się…
Tak tak, nigdy nie jechałem żadną e24 Mało tego siedziałem tylko u kolegi Radość w e24 i to w ostatnią sobotę… Ta miłość była ślepa, poleciałem na wygląd, będąc przekonanym że jest równie “fajna” jak i “ładna”. I wiem że tak właśnie jest
Acha opony prawie nowe, felgi jak nowe - będę pewnie sprzedawał (letnie są).
sprobuj moze w firmach ktore robia dywaniki z dobrego materialu … moze zrobia na wymiar , a mysle ze jesli tak to nie bedziesz jedynym ktory zapragnie miec
marek … krytykancie przestan w koncu gapic sie u wszystkich na podloge …