Nice DND! Maybe you can develop e24 register. It would be nice to add photos and to browse by year, colour or interior. It would make good source of visual information about our beloved cars. Now its a bit hard to browse and not really rewarding. Consider also making all entries in english. Well just a my 3 kopieyki about you great site.
I can help a bit with php and mysql if you need help.
w linkach jest stronka kolejnego wielbiciela 6 ktorej jeszcze nie widzialem www.sharknose.de gosc ma 635CSi 1985 chyba takie jak Jule i Marcin w wersji z zewnatrz wygladajacej jak wczesne 628CSi.
W orginalnym pakiecie nie ma przedniego spoilera ani tylnej lotki silnik 3,5 i sportowe siedzenia - zadka konfiguracja, pewnie na palcach policzyc.