E-24

Wygląda zacnie, do kalendarza jak znalazł :slightly_smiling_face: No i nawet kot jest w wersji shadowline :wink:

Kot zgodny z Vin-em :grinning:

To jeszcze wnętrze, do kompletu

Super Grzechu :slightly_smiling_face:

[quote=“codigo, post:5, topic:3113”]

Super Grzechu :)[/quo
To sarkazm? a poskładałaś swoją, żeby z innych kpić :slightly_smiling_face:

Żaden sarkazm :slightly_smiling_face: Po prostu podobają mi się fotki i samochód. Swoją drogą jest tak podobna do mojej, że już nie mogę się doczekać, aż skończę.

Składaj swojego delphina, bo nie mam z kim jeździć.

Czekam już tylko na miejsce w lakierni :slightly_smiling_face:

jak skończą w końcu tę S8 i poskładam w końcu swoją to do was na pewno dołączę :v:

Macias, zapraszamy do Wrocka, z Łodzi masz teraz dogodny dojazd S8 byle do Walichnów dojechać :grinning: i 110KM dwupasmówki.

Rekin odjazdowy a fota srodka wyszla jak z katalogu :grin: i zeby nie bylo ze sarkazmem odrazu rzucam :v:

Dzięki,

Z niedaleka jesteś, zapraszamy na spot do Wrocka. :grinning:

Wypolerowane felgi uroku dodaja! Jaki to rozmiar - 16tki?

Tak, to były 16-ki, ale już są na innym aucie, w moim zamontowalem BBS RC w rozmiarze 17cali, ładniej wypełniają nadkola.

BBS RC :))) Idealnie :slightly_smiling_face: dodaj fotke jak siedzi, pozdrawiam

No nie leży tak jak Twój, ja mam oryginalną wysokość zawieszenia.

DSC_1143.JPG

DSC_1143.JPG

DSC_1143.JPG

Kurtka, jaki czad! Dla mnie nie musi być obniżone, byle felga 17-18 byla

Piękna :slightly_smiling_face:

Jaki rozmiar opony miałeś przy 16’ i czy pamietasz szerokość felgi ?

na 16ce Remoteca były opony 215/55/16 szerokość felgi 8,5cala, a na 17ce BBS RC 225/45/17