Wygląda zacnie, do kalendarza jak znalazł
No i nawet kot jest w wersji shadowline ![]()
Kot zgodny z Vin-em ![]()
Super Grzechu ![]()
[quote=“codigo, post:5, topic:3113”]
Super Grzechu :)[/quo
To sarkazm? a poskładałaś swoją, żeby z innych kpić ![]()
Żaden sarkazm
Po prostu podobają mi się fotki i samochód. Swoją drogą jest tak podobna do mojej, że już nie mogę się doczekać, aż skończę.
Składaj swojego delphina, bo nie mam z kim jeździć.
Czekam już tylko na miejsce w lakierni ![]()
jak skończą w końcu tę S8 i poskładam w końcu swoją to do was na pewno dołączę ![]()
jak skończą w końcu tę S8 i poskładam w końcu swoją to do was na pewno dołączę
Macias, zapraszamy do Wrocka, z Łodzi masz teraz dogodny dojazd S8 byle do Walichnów dojechać
i 110KM dwupasmówki.
Rekin odjazdowy a fota srodka wyszla jak z katalogu
i zeby nie bylo ze sarkazmem odrazu rzucam ![]()
Dzięki,
Z niedaleka jesteś, zapraszamy na spot do Wrocka. ![]()
Wypolerowane felgi uroku dodaja! Jaki to rozmiar - 16tki?
Wypolerowane felgi uroku dodaja! Jaki to rozmiar - 16tki?
Tak, to były 16-ki, ale już są na innym aucie, w moim zamontowalem BBS RC w rozmiarze 17cali, ładniej wypełniają nadkola.
BBS RC :))) Idealnie
dodaj fotke jak siedzi, pozdrawiam
No nie leży tak jak Twój, ja mam oryginalną wysokość zawieszenia.



Kurtka, jaki czad! Dla mnie nie musi być obniżone, byle felga 17-18 byla
Piękna ![]()
Jaki rozmiar opony miałeś przy 16’ i czy pamietasz szerokość felgi ?
Piękna
Jaki rozmiar opony miałeś przy 16’ i czy pamietasz szerokość felgi ?
na 16ce Remoteca były opony 215/55/16 szerokość felgi 8,5cala, a na 17ce BBS RC 225/45/17