dla porownania czyjes 745i ze zwiekszonym doladowaniem http://www.youtube.com/watch?v=32smN761uDA
dla porownania czyjes 745i ze zwiekszonym doladowaniem http://www.youtube.com/watch?v=32smN761uDA
Te 745i nieźle się zwija :piwko:
o, ktos mnie sfilmowal jak podjezdzalem zalatwic sprawe w urzedzie
no kuźwa no nie moge hehe. Ostatnie lato jeździlem z tą muzą, az lezka mi sie zakręcila ![]()
czy to jest ta wersja bavaria electronic ktora ktos chcial zamontowac do 7
zaden problem , kabli w niej jest niewiele ![]()
Kabli malo ale jak trzeba wyprofilowac deske ![]()