e23 735i - filmik z przyspieszenia

dla porownania czyjes 745i ze zwiekszonym doladowaniem http://www.youtube.com/watch?v=32smN761uDA

Te 745i nieźle się zwija :piwko:

o, ktos mnie sfilmowal jak podjezdzalem zalatwic sprawe w urzedzie

no kuźwa no nie moge hehe. Ostatnie lato jeździlem z tą muzą, az lezka mi sie zakręcila :laughing:

czy to jest ta wersja bavaria electronic ktora ktos chcial zamontowac do 7 :laughing: zaden problem , kabli w niej jest niewiele :laughing:

Kabli malo ale jak trzeba wyprofilowac deske :slightly_smiling_face: