[e23] Antena

Witam!

Dzis po :piwko: ide ulicą i patrze, że stoi e23 zaczynam sobie oglądać i jedne szczegól: antena byla w przednim lewym blotniku… wychodzily tak oryginalnie?

tak, jeśli była ręczna, choć ponoć i automat też tu bywał…

Ja u siebie tez mam w Lewym przednim i automatyczna :grinning:

czyli pewnie tak ja w przypadku e24 na zyczenie klienta antena z tylu lub z przodu.

Pozdro Mati

W czarnej miałem z tyłu na prawym

Ja mam E23 86’ z tyłu na lewym „ręczną”, jak by miał ktoś na pozbyciu się elektrycznej to ja bym z chęcią przygarnął. :slightly_smiling_face: