Witam!
Dzis po :piwko: ide ulicą i patrze, że stoi e23 zaczynam sobie oglądać i jedne szczegól: antena byla w przednim lewym blotniku… wychodzily tak oryginalnie?
Witam!
Dzis po :piwko: ide ulicą i patrze, że stoi e23 zaczynam sobie oglądać i jedne szczegól: antena byla w przednim lewym blotniku… wychodzily tak oryginalnie?
tak, jeśli była ręczna, choć ponoć i automat też tu bywał…
Ja u siebie tez mam w Lewym przednim i automatyczna ![]()
czyli pewnie tak ja w przypadku e24 na zyczenie klienta antena z tylu lub z przodu.
Pozdro Mati
W czarnej miałem z tyłu na prawym
Ja mam E23 86’ z tyłu na lewym „ręczną”, jak by miał ktoś na pozbyciu się elektrycznej to ja bym z chęcią przygarnął. ![]()