jaki koszt i dostepnosc czujek do cisnienia w gumach (+ oczywiscie obc ten po lewej bym musial zalozyc) i czy skomplikowane dolozyc? rozumiem ze te czujniki sa programowalne..?
Czy coś takiego było orginalnie! :??:
Osobiście nigdy nie widziałem, a mam OBC. I nie jedną E23 z OBC widziałem.
nie dam sobie reki uciac ale imo bylo.. “tire pressure monitor”.. zreszta nie wydaje mi sie zeby to musialo byc jakos wybitnie dedykowane?
realoem cos nie dziala wiec nie moge sprawdzic
Może tutaj coś znajdziesz. To troszkę lepsza forma niż realoem.
prawie zapomnialem o tym sajcie, tx