[e23]czy kolo pasowe od silnika 2,5 pasuje do 3,2?

Musze u siebie w silniku m30 pojemnosc 3,2 litra wymienic kolo pasowe na wale korbowym. Orientuje sie ktos, czy pasuje kolo od 2,5 ewentualnie 2,8? Z ETK, jesli je dobrze zrozumialem, wynikaloby, ze sa podobne (2,5 sprawdzalem dla e28, bo nie znalazlem opisu do e23 z tym silnikiem, ale chyba powinno byc to samo), roznia sie tylko tym duzym kolem tlumiacym drgania (sa rozne numery czesci). I tu pytanie -na czym polega roznica? Czy kolo od 2,5 mozna zamontowac bezposrednio do 3,2, czy bedzie problem (w ostatecznosci mozna rozmontowac i przelozyc ten dysk z mojego kola, bo uszkodzona mam tylko flansze, ale zawsze lepiej gdyby nie trzeba bylo rozbierac).