[e23] Jak sie dobrac do napinacza lancucha rozrzadu?

Przeczytalem w madrej ksiazce ze jesli lancuch chodzi glosno (a tak jest u mnie, jest troszke za luzny), moze to byc kwestia tegoz naciagu. I ze nalezy go wyjac (odktrecic srubke z boku silnika, i wyciagnac sprezynke i tloczek) i sprawdzic. Tak tez zrobilem, ale po odkreceniu srubki wyjalem (a w zasadzie “wyskoczylem”) sprezynke i troche oleju wyplynelo - zadnego natomiast tloczka. I tu pytanie - jak sie do niego dobrac? A moze go po prostu tam nie ma?