Tak się składa że autor tego fotomontażu jest członkiem E28 Interessengemeinschaft i na jego łamach (forum) przyznał, że zrobił takowy trickbo…nudził się siedząc przed komputerem w pracy ![]()
Ładnie to zrobił -
a to zapodaj linka chętnie o tym poczytam…
ciekawe jak w rzeczywistości wyglada ![]()
Witam,
Hmm, nie wiem czy ze strony bmwe28.de (niestety już nie aktualizowana i “przeniesiona” na e12e28.de forum zostało archiwalnie przeniesione. Temat tego coupe pojawił się jakieś dwa lata temu w nawiązaniu to tej fotki. Być może ten temat gdzies tam istnieje, nie sprawdzałem. Nawiasem ówiąc było to krótkie pla pla z 3 czy 4 odpowiedziami, nic budującego czy też wskazującego że to jeżdżący model.
Znam dwa przypadki opisywane gdzies w sieci i zaspawaniu tylnych drzwi(brak mozliwości otwarcia, celem usztywnienia karoserii) do celów sportowych, bodajże w Niemczech jedno turbo i jedno 535 w Szwecji. Były to jednak egzemplarze czysto sportowe, odciążone, ostre wałki, itd. itd.
Skoro nie ma linka wierzę w to co widzę - że to nie fotoimaginacja ![]()