Ma ktoś z was jakies prospekty- zdjęcia tych lampek w e23/1 i e23/2 bo wlasnie przerabiam temat. Wg. tego co już wiem to w e23/1 te lampki są w chyba aluminiowej obudowie(srebrna), a w e23/2 cale czarne plastikowe. Chce sie upewnić czy napewno tak jest.