[e23] Lampki do czytania.

Witam!

Ma ktoś z was jakies prospekty- zdjęcia tych lampek w e23/1 i e23/2 bo wlasnie przerabiam temat. Wg. tego co już wiem to w e23/1 te lampki są w chyba aluminiowej obudowie(srebrna), a w e23/2 cale czarne plastikowe. Chce sie upewnić czy napewno tak jest.

Pozdrawiam Mati

Tak jest jak piszesz, miałem E23 z 1980 teraz mam 1984, w obu lampki, w jednym srebrne w drugim całę czarne. Folderu nie mam :frowning:

mam katalogi:

1/79 - nie ma lampek
1/80 - są lampki srebrne

mogę zabrać katalogi na zlot do HELMUTA :piwko:
a do ściągnięcia są tutaj

OK :u: :piwko:

[ Dodano: 26-03-2007, 11:28 ]
hmmm… tutaj jest zdjęcie 745i z 1986r i lampki są srebrne…

FOTKA