[e23] Problemy z nagrzewnica

To ma jeszcze takie pytanka:
-dobrze mi się zdaje, że żeby się dobrać do tych elektrozaworów trzeba zdjąć całą tę osłonę, w której jest popielniczka (i która potem idzie do dźwigni zmiany biegów)? Bo po wymontowaniu samej popielniczki widzę rurki, idące pod taką przezroczystą plastikową osłoną (samych elektrozaworów za bardzo nie widać, ale zakładam że też są pod tą osłoną), ale raczej ciężko się do tego dobrać.
-co włącza ten elektrozawór? pokrętło ogrzewania? czyli gdy przekręcę je na grzanie, zawór się otwiera?