e23 za dużą kasę

…czemu ludziska nie zamieszczają fotografii :question: http://www.agh.edu.pl/nbb/files/10716.html

No tak cena :astonished:

Ciekawe jak wygląda :question: Napisałem do gościa, moze coś prześle :wink: