Info masz na priv ![]()
widze kolega z moich rewirów ![]()
miejscowy zlot i flakon mozemy zrobic u mnie w garazu ![]()
chetnie się spotkam i ją obejrze, jesli jest taka mozliwosc ![]()
sqrrally: masz jak w banku!
Podaj mi na PW swój numer to się spikniemy ![]()
Opony na 50 lub na 45, zależy od szerokości i ET. 225/50/15 ale przy większych felgach np.10 cali szerokości to już 245/45/16. Możesz pobawić się też dystansami, przy odpowiedniej szerokości idealnie wpasujesz koło pod nadkole, efekt wizualny cieszy ![]()
6e żyje i ma się dobrze ![]()
Kilometry lecą,a jutro lecę nią do Pragi.
Ostatnimi czasy zrobiłem:
-drugi zderzak
-małe spa dla skór
-amory tył Monroe(przy okazji gumy i odboje)
-poduszka dyfra ori BMW
-podpora wału
-wiskoza
-klocki przód Staff
-łożysko z piastą prawy przód Meyle
itd…
Parę zdjęć:
Teraz trzeba zmienić nerkę i wrzucić lotkę na tył ale to na spokojnie…
I dokleić paski na bokach i spojlerze. Na samym początku raziły mnie podobnie jak oba spojlery. Dzisiaj nie wyobrażam sobie bez nich szóstki. Natomiast dalej wyobrażam sobie bez spojlerów.
Mam to w swoich planach ![]()
Muszę się pochwalić.
6er zrobił ostatnio trasę Olsztyn->Jelenia Góra->Praga->Wrocław->Olsztyn
Totalnie bez żadnych zastrzeżeń,fajne prędkości przelotowe i mnóstwo ‘wykręconych karków’ wśród ludności polskiej i czeskiej ![]()
Mimo tego auto wystawiłem na sprzedaż.
Mam opcję kupna auta mych marzeń czyli E34 M5,sztuka mi znana więc gra warta świeczi.
Jak się sprzeda to fajnie,jak nie to dalej dłubię i szukam jakiegoś dobrego koła ![]()